—  NAJWYŻSZY STANDARD  —

Wykończenia Mieszkań

Świadczymy usługi wykończeniowe na terenie Warszawy.  

FoI Interiors to marka należąca do firmy FoI Group. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu u klientów w całej Polsce, zapewniamy kompleksowe realizacje od wymarzonej wizji, po wręczenie kluczy do wymarzonego domu. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów, dlatego dbamy o terminowość oraz jakość wykonywanej przez nas pracy.

Dlatego, jeśli czeka Cię remont, wykończenie mieszkania (Warszawa i okolice), skontaktuj się z nami. Nasza firma remontowa jest do Twoich usług, gdy potrzebni są specjaliści zajmujący się inwestycjami kompleksowo – od projektu, przez remont pod klucz zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

—  PRZEKONAJ SIĘ SAM  —

Co nas wyróżnia

R

Niższy podatek VAT – 8% na usługi oraz materiały. Oszczędność 15% na samym początku drogi do wymarzonego mieszkania / domu.

R

Kompleksowa opieka koordynatora przypisanego do inwestycji. Jedna osoba, przeznaczona do kontaktu, która opiekuje się inwestycją i wykonuje każde, najmniejsze zadanie z nią związane.

R

Nadzór autorski architekta, ściśle współpracującego z koordynatorem.

R

Szeroki wachlarz usług pozwalający zarówno wykończyć dom lub mieszkanie oraz wyposażyć je we wszystkie potrzebne meble oraz niezbędny sprzęt.

R

Opieka logistyka który, zadba o to aby na budowie nie brakło żadnych materiałów.

R

36 miesięczna gwarancja na wykonane usługi.

R

Przejrzyste, jasno określone terminy realizacji.

R

Najwyższa jakość wykonania zgodnie z FOI INTERIORS STANDARD.

R

Projekt wielobranżowy wraz z doborem wszystkich elementów wykończeniowych zebranych w przejrzyste zestawienie.

R

Darmowa sesja zdjęciowa nieruchomości.

Chcesz umówić bezpłatną wycenę?

—  WYKOŃCZENIA  —

Etapy procesu

01

Spotkanie i omówienie szczegółowych potrzeb klienta

02

Podpisanie umowy realizacyjnej

03

Sprawdzenie nieruchomości / odbiór od dewelopera

04

Konsultacja z architektem

05

Dobór materiałów

06

Projekt wykonawczy

07

Wykonanie prac wykończeniowych

02

Podpisanie umowy realizacyjnej

04

Konsultacja z architektem

06

Projekt wykonawczy

08

Odbiór wykończonego mieszkania

08

Odbiór wykończonego mieszkania

FOI INTERIORS

Najwyższa jakość wykonania

Kompleksowa usługa

Gwarancja Jakości

Oszczędność czasu

Stały budżet

36 miesięcy gwarancji

Wykończenia mieszkań FOI INTERIORS

Usługa wykończenia mieszkań FOI INTERIORS, zapewnia klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania wnętrz, doboru materiałów oraz wykonania prac budowlanych.

Firma FOI INTERIORS zapewnia wysoką jakość swoich usług, co osiąga dzięki zatrudnieniu doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów oraz stosowaniu najlepszych materiałów i technologii.

Klienci, którzy korzystają z naszych usług, mogą liczyć na wielobranżowy projekt wnętrz, który zostanie dopasowany do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Firma oferuje również pomoc w doborze materiałów, takich jak podłogi, meble, farby czy dodatki dekoracyjne.

Dbamy o to, aby prace budowlane były wykonane z najwyższą jakością i starannością. Dlatego też firma udziela 36-miesięcznej gwarancji na wykonane prace, co daje klientom pewność, że usługi remontowe zostały wykonane zgodnie z ich oczekiwaniami.

Remonty, wykończenia wnętrz (Warszawa i inne miejscowości) to nasza specjalność. Podejmujemy się prac w mieszkaniach prywatnych i tych, zaadaptowanych na biura czy kupionych z myślą o wynajmie. Spełniamy marzenia inwestorów, wspierając ich w czasochłonnym procesie remontu. Jako doświadczona firma remontowa wykonujemy prace szybko, sprawnie, bardzo dokładnie i terminowo. Bazujemy na nowoczesnych rozwiązaniach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, marka FOI INTERIORS może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów, dla których wygodne i estetycznie urządzone wnętrza stały się rzeczywistością.

Przykładowe realizacje wykończeń mieszkań

Kompleksowy remont mieszkań – działamy w Warszawie i okolicach

Czy szukasz profesjonalnego i zaufanego partnera do przeprowadzenia remontu mieszkania pod klucz? To zadanie, które trzeba powierzyć wyłącznie specjalistom, znającym branże i gotowym do podjęcia indywidualnego wyzwania, jakim jest stworzenie projektu, nadzór nad przebiegiem prac i wreszcie realizacja w ustalonym terminie. Zapraszamy do FOI Interiors!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowych remontach mieszkań w Warszawie. Nasza misja to tworzenie pięknych, funkcjonalnych i komfortowych przestrzeni mieszkalnych, które odzwierciedlają styl i osobowość klientów. Oferta, którą mamy przyjemność Ci przedstawić jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby. Masz nieszablonowy pomysł? Oczekujesz wysokiego standardu usług? Jesteśmy gotowi do przyjęcia wyzwania.

Wykańczanie mieszkań w standardzie, jaki wybierzesz

Remonty mieszkań pod klucz to wygoda i oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich bliskich. To także pewność, że wszystko zostanie wykonane przez jedną, zgraną drużynę, zamiast wielu podwykonawców, których trudno skoordynować. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić szybki i efektywny remont, eliminujący wszelkie możliwe problemy.

Zajmujemy się wszystkim, od projektu po wykonawstwo, abyś mógł cieszyć się swoim odnowionym domem bez zbędnych stresów. Wybierasz pakiet, który Cię interesuje i zlecasz nam kompleksowy remont. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy szukasz zespołu do wykończenia mieszkania pod klucz.

Zleć nam remonty mieszkań pod klucz – Warszawa, Łódź i Pabianice

Oferta FOI Interiors obejmuje usługi wykończenia mieszkań w Warszawie w dowolnym zakresie. Jesteśmy zdolni przekształcić każdą przestrzeń w wyjątkowe, spersonalizowane miejsce do życia. Wykorzystując najnowsze trendy, tworzymy estetyczne oraz funkcjonalne i pomieszczania, w których domownicy odnajdują spokój, radość życia.  

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Remonty Mieszkań Pod Klucz w Warszawie z FOIINTERIORS: Krok po Kroku

Zapraszamy do świata nowoczesnych wnętrz z FOIINTERIORS – specjalistów od remontów mieszkań pod klucz w Warszawie. Jeśli marzysz o przekształceniu swojego mieszkania z rynku wtórnego, z nami proces ten stanie się łatwiejszy niż myślisz.

Projektowanie z architektem wnętrz:

Nasz architekt wnętrz w Warszawie stworzy dla Ciebie unikalną wizję mieszkania. Wspólnie opracujemy projekt remontu pod klucz, uwzględniając Twoje preferencje i korzystając z naszego doświadczenia.

Szczegółowy zakres działań:

Przeprowadzamy usługi remontowe od A do Z. Koszty, zakres prac i czas wykonania uzgadniamy przed podpisaniem umowy. Oferujemy transparentność i pełną kontrolę nad procesem.

Profesjonalna realizacja:

Po przekazaniu nam mieszkania do remontu, rozpoczynamy od demontażu i gruntownego sprzątania przestrzeni. Następnie skupiamy się na wykańczaniu mieszkania, zapewniając terminową dostawę gotowego projektu.

Gotowe mieszkanie marzeń:

Oddajemy Ci gotowe mieszkanie na miarę Twoich marzeń. Nasze usługi obejmują także opiekę serwisu gwarancyjnego od zakończenia prac.

Dlaczego FOIINTERIORS?

Doświadczony zespół, indywidualne podejście, precyzja działań – to cechy, które wyróżniają naszą firmę. Zaufaj nam i przekształć swoje mieszkanie w wymarzoną przestrzeń.

Zrealizuj swój remont pod klucz z nami – FOIINTERIORS, Twoim partnerem we wnętrzach w Warszawie. Skontaktuj się już dziś!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pakietów wykończeń mieszkań realizowanych przez FOI INTERIORS.

Ile kosztuje wykończenie mieszkania w Warszawie?

Cena wykończenia mieszkania w Warszawie może znacznie się różnić w zależności od wielu czynników, głównie od metrażu lokalu i wybranego przez klienta standardu wykończenia, w tym jakości użytych materiałów. Średnio, wykończenie mieszkania w Warszawie może kosztować od około 2 700 zł m2. Możemy przyjąć, że stawka ta zmienia się w następujący sposób w zależności od standardu:

 1. Standard ekonomiczny (podstawowe materiały, proste wykończenie): 2 700 zł za metr kwadratowy.
 2. Standard średni (lepszej jakości materiały, średni poziom wykończenia): 3 400 zł za metr kwadratowy.
 3. Standard wysoki (wykończenie najwyższej jakości, ekskluzywne materiały): kwota ustalana indywidualnie za metr kwadratowy.

Ile trwa wykończenie mieszkania w Warszawie w 2024?

Czas potrzebny na wykończenie mieszkania w Warszawie w 2024 roku może być różny w zależności od tego, jak duże jest lokum, ile prac jest w nim do wykonania, czy wybrane materiały są dostępne od ręki czy na zamówienie, od wielkości i sprawności ekipy, której powierzysz te prace.   Przykładowo, generalne remonty mieszkania mogą zająć od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od skali prac, od czasu na uzyskanie zezwoleń budowlanych, po zakup materiałów i ich dostarczenie, aż po faktyczne wykonanie prac. Obecnie jednak nie ma takich problemów z dostępnością materiałów budowlanych, co pozwala dość szybko zdobyć wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia prac.

Ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim w Warszawie?

Cena wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim w Warszawie zależy głównie od tego, kto wykona prace, jaki będzie ich zakres oraz w jakim standardzie zostaną zrealizowane. Oto przykładowe ceny za konkretne czynności wchodzące w skład usługi wykończenia wnętrz:

 1. Malowanie ścian i sufitów: Koszt malowania zależy od rodzaju farb oraz wybranej firmy wykonującej prace. Średnio można się spodziewać kosztów w granicach od 20 do 45 złotych za metr kwadratowy.
 2. Montaż podłóg: Wybór materiału na podłogi, takiego jak panele podłogowe, deski czy też płytki ceramiczne, wpłynie na koszty. Cena za metr kwadratowy może wynosić od 20 do 45 złotych.
 3. Montaż drzwi wewnętrznych: Koszt montażu drzwi zależy od jakości drzwi oraz firmy wykonującej usługę. Przeciętnie można się spodziewać kosztu od 250 do 400 złotych za drzwi.
 4. Montaż armatury łazienkowej: W zależności od wybranych produktów, koszt montażu armatury łazienkowej może wynosić od X do X złotych.
 5. Montaż mebli kuchennych: Cena montażu mebli kuchennych będzie zależała od wielkości kuchni oraz wybranych mebli. Koszt może wynosić od 200 do 1 000 złotych.
 6. Pozostałe prace wykończeniowe: W tym koszty montażu oświetlenia, listew przypodłogowych, montażu grzejników oraz wszelkich drobnych prac wykończeniowych są zależne od ilości wykonanych prac.

Zazwyczaj usługi w pakietach są tańsze niż realizowane solo, dlatego warto poprosić firmę remontową o kompleksową wycenę prac.

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz?

Koszt wykończenia mieszkania pod klucz to suma cen wszystkich usług, które firma zrealizuje dla klienta. W zależności od pakietu tych czynności może być naprawdę wiele, a im więcej i bardziej skomplikowane są w realizacji, tym cena będzie wyższa.

Aby uzyskać ogólny ogląd kosztów, warto wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 1. Powierzchnia mieszkania: Im większe mieszkanie, tym więcej materiałów i pracy będzie potrzebnych, co może wpłynąć na koszt.
 2. Materiały: Wybór materiałów do wykończenia, takich jak podłogi, drzwi, okna, armatura łazienkowa, kuchenna, meble, płytki, farby, itp., może znacznie wpłynąć na ostateczny koszt.
 3. Wykończenie wnętrza: Standard wykończenia, czyli czy jest to wykończenie „pod klucz” premium, standardowe czy ekonomiczne, również będzie miało wpływ na cenę.
 4. Usługi budowlane: Koszty pracy fachowców, takich jak malarze, hydraulicy, elektrycy, stolarze, itp., mogą znacząco zwiększyć koszt wykończenia.

Kontakt z firmą i uzyskanie indywidualnej wyceny projektu to najlepszy sposób na oszacowanie wydatków, jakie trzeba będzie ponieść na wykończenie wnętrz pod klucz.

Jakie trendy występują w wykończeniach mieszkań?

 

W wykończeniach mieszkań można zauważyć wiele różnorodnych trendów, które zmieniają się wraz z upływem czasu i preferencjami projektantów oraz mieszkańców. Kilka popularnych trendów w wykończeniach to:

 1. Minimalizm: Proste, czyste linie, ograniczone ilości ozdób i akcesoriów, jasne kolory i przestrzenie otwarte to cechy charakterystyczne tego trendu. Minimalistyczne wykończenia cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność i prostotę.
 2. Ekologia i zrównoważony rozwój: Coraz więcej osób stawia na materiały ekologiczne i zrównoważone praktyki w projektowaniu i wykańczaniu mieszkań. Popularne są na przykład podłogi z drewna certyfikowanego przez organizacje ekologiczne, farby i wykończenia bezpieczne dla środowiska oraz meble wykonane z materiałów odnawialnych.
 3. Industrialny styl: Wykończenia w stylu industrialnym charakteryzują się surowymi, nieobrobionymi powierzchniami, wystającymi instalacjami i metalowymi akcentami. Ten trend czerpie inspirację z wnętrz fabrycznych i magazynowych.
 4. Nowoczesna technologia: Technologiczne innowacje coraz częściej wchodzą do świata wykończeń mieszkań. Inteligentne systemy oświetleniowe, termostaty, oraz systemy audio i wideo są coraz bardziej popularne, pozwalając mieszkańcom na kontrolę domu za pomocą smartfonów i innych urządzeń.
 5. Powrót do natury: Inspirację czerpiącą z natury można zaobserwować w różnych aspektach wykończenia mieszkań, takich jak naturalne materiały, obecność roślinności we wnętrzach, a także kolorystyka nawiązująca do elementów natury, jak ziemia, woda czy drewno.
 6. Kreatywne wykończenia: Coraz więcej projektantów i mieszkańców decyduje się na eksperymentowanie z nietypowymi wykończeniami, takimi jak geometryczne wzory na ścianach, odważne kolory, czy nietypowe materiały wykończeniowe, aby stworzyć unikalny charakter mieszkania.

Te trendy mogą się również wzajemnie przenikać i mieszać, tworząc nowe, innowacyjne podejścia do wykończeń mieszkań w duchu eklektycznym.

Jeżeli mówimy o wykończeniu pod klucz (meble, AGD, RTV i wszystko co trzeba kupić / wykonać) to kosztuje to więcej. Ceny zaczynają się  od około 2700 zł /m2.