—  NAJWYŻSZY STANDARD  —

Wykończenia Mieszkań

Świadczymy usługi wykończeniowe na terenie Warszawy.  

FoI Interiors to marka należąca do firmy FoI Group. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu u klientów w całej Polsce, zapewniamy kompleksowe realizacje od wymarzonej wizji, po wręczenie kluczy do wymarzonego domu. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów, dlatego dbamy o terminowość oraz jakość wykonywanej przez nas pracy.

Dlatego, jeśli czeka Cię remont, wykończenie mieszkania (Warszawa i okolice), skontaktuj się z nami. Nasza firma remontowa jest do Twoich usług, gdy potrzebni są specjaliści zajmujący się inwestycjami kompleksowo – od projektu, przez remont pod klucz zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

—  PRZEKONAJ SIĘ SAM  —

Co nas wyróżnia

R

Niższy podatek VAT – 8% na usługi oraz materiały. Oszczędność 15% na samym początku drogi do wymarzonego mieszkania / domu.

R

Kompleksowa opieka koordynatora przypisanego do inwestycji. Jedna osoba, przeznaczona do kontaktu, która opiekuje się inwestycją i wykonuje każde, najmniejsze zadanie z nią związane.

R

Nadzór autorski architekta, ściśle współpracującego z koordynatorem.

R

Szeroki wachlarz usług pozwalający zarówno wykończyć dom lub mieszkanie oraz wyposażyć je we wszystkie potrzebne meble oraz niezbędny sprzęt.

R

Opieka logistyka który, zadba o to aby na budowie nie brakło żadnych materiałów.

R

36 miesięczna gwarancja na wykonane usługi.

R

Przejrzyste, jasno określone terminy realizacji.

R

Najwyższa jakość wykonania zgodnie z FOI INTERIORS STANDARD.

R

Projekt wielobranżowy wraz z doborem wszystkich elementów wykończeniowych zebranych w przejrzyste zestawienie.

R

Darmowa sesja zdjęciowa nieruchomości.

Chcesz umówić bezpłatną wycenę?

—  WYKOŃCZENIA  —

Etapy procesu

01

Spotkanie i omówienie szczegółowych potrzeb klienta

02

Podpisanie umowy realizacyjnej

03

Sprawdzenie nieruchomości / odbiór od dewelopera

04

Konsultacja z architektem

05

Dobór materiałów

06

Projekt wykonawczy

07

Wykonanie prac wykończeniowych

02

Podpisanie umowy realizacyjnej

04

Konsultacja z architektem

06

Projekt wykonawczy

08

Odbiór wykończonego mieszkania

08

Odbiór wykończonego mieszkania

FOI INTERIORS

Najwyższa jakość wykonania

Kompleksowa usługa

Gwarancja Jakości

Oszczędność czasu

Stały budżet

36 miesięcy gwarancji

Wykończenia mieszkań FOI INTERIORS

Usługa wykończenia mieszkań FOI INTERIORS, zapewnia klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania wnętrz, doboru materiałów oraz wykonania prac budowlanych.

Firma FOI INTERIORS zapewnia wysoką jakość swoich usług, co osiąga dzięki zatrudnieniu doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów oraz stosowaniu najlepszych materiałów i technologii.

Klienci, którzy korzystają z naszych usług, mogą liczyć na wielobranżowy projekt wnętrz, który zostanie dopasowany do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Firma oferuje również pomoc w doborze materiałów, takich jak podłogi, meble, farby czy dodatki dekoracyjne.

Dbamy o to, aby prace budowlane były wykonane z najwyższą jakością i starannością. Dlatego też firma udziela 36-miesięcznej gwarancji na wykonane prace, co daje klientom pewność, że usługi remontowe zostały wykonane zgodnie z ich oczekiwaniami.

Remonty, wykończenia wnętrz (Warszawa i inne miejscowości) to nasza specjalność. Podejmujemy się prac w mieszkaniach prywatnych i tych, zaadaptowanych na biura czy kupionych z myślą o wynajmie. Spełniamy marzenia inwestorów, wspierając ich w czasochłonnym procesie remontu. Jako doświadczona firma remontowa wykonujemy prace szybko, sprawnie, bardzo dokładnie i terminowo. Bazujemy na nowoczesnych rozwiązaniach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, marka FOI INTERIORS może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów, dla których wygodne i estetycznie urządzone wnętrza stały się rzeczywistością.

Przykładowe realizacje

Kompleksowy remont mieszkań – działamy w Warszawie i okolicach

Czy szukasz profesjonalnego i zaufanego partnera do przeprowadzenia remontu mieszkania pod klucz? To zadanie, które trzeba powierzyć wyłącznie specjalistom, znającym branże i gotowym do podjęcia indywidualnego wyzwania, jakim jest stworzenie projektu, nadzór nad przebiegiem prac i wreszcie realizacja w ustalonym terminie. Zapraszamy do FOI Interiors!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowych remontach mieszkań w Warszawie. Nasza misja to tworzenie pięknych, funkcjonalnych i komfortowych przestrzeni mieszkalnych, które odzwierciedlają styl i osobowość klientów. Oferta, którą mamy przyjemność Ci przedstawić jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby. Masz nieszablonowy pomysł? Oczekujesz wysokiego standardu usług? Jesteśmy gotowi do przyjęcia wyzwania.

Wykańczanie mieszkań w standardzie, jaki wybierzesz

Remonty mieszkań pod klucz to wygoda i oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich bliskich. To także pewność, że wszystko zostanie wykonane przez jedną, zgraną drużynę, zamiast wielu podwykonawców, których trudno skoordynować. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić szybki i efektywny remont, eliminujący wszelkie możliwe problemy.

Zajmujemy się wszystkim, od projektu po wykonawstwo, abyś mógł cieszyć się swoim odnowionym domem bez zbędnych stresów. Wybierasz pakiet, który Cię interesuje i zlecasz nam kompleksowy remont. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy szukasz zespołu do wykończenia mieszkania pod klucz.

Zleć nam remonty mieszkań pod klucz – Warszawa, Łódź i Pabianice

Oferta FOI Interiors obejmuje usługi wykończenia mieszkań w Warszawie w dowolnym zakresie. Jesteśmy zdolni przekształcić każdą przestrzeń w wyjątkowe, spersonalizowane miejsce do życia. Wykorzystując najnowsze trendy, tworzymy estetyczne oraz funkcjonalne i pomieszczania, w których domownicy odnajdują spokój, radość życia.  

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!