—  NAJWYŻSZY STANDARD  —

Wykończenia Domów

Świadczymy usługi wykończeniowe na terenie Warszawy.  

 

FoI Interiors to marka należąca do firmy FoI Group. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu u klientów w całej Polsce, zapewniamy kompleksowe realizacje od wymarzonej wizji, po wręczenie kluczy do wymarzonego domu. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów, dlatego dbamy o terminowość oraz jakość wykonywanej przez nas pracy.

—  PRZEKONAJ SIĘ SAM  —

Wykończenie domu z pomocą fachowców oszczędza Twój czas i energię. Nasza firma remontowa zapewni Ci wsparcie przy urządzaniu, wyposażaniu i metamorfozie wnętrz. Zleć nam remonty pod klucz – Warszawa jest głównym obszarem, na którym działamy.

Co nas wyróżnia

R

Niższy podatek VAT – 8% na usługi oraz materiały. Oszczędność 15% na samym początku drogi do wymarzonego mieszkania / domu.

R

Kompleksowa opieka koordynatora przypisanego do inwestycji. Jedna osoba, przeznaczona do kontaktu, która opiekuje się inwestycją i wykonuje każde, najmniejsze zadanie z nią związane.

R

Nadzór autorski architekta, ściśle współpracującego z koordynatorem.

R

Szeroki wachlarz usług pozwalający zarówno wykończyć dom lub mieszkanie oraz wyposażyć je we wszystkie potrzebne meble oraz niezbędny sprzęt.

R

Opieka logistyka który, zadba o to aby na budowie nie brakło żadnych materiałów.

R

36 miesięczna gwarancja na wykonane usługi.

R

Przejrzyste, jasno określone terminy realizacji.

R

Najwyższa jakość wykonania zgodnie z FOI INTERIORS STANDARD.

R

Projekt wielobranżowy wraz z doborem wszystkich elementów wykończeniowych zebranych w przejrzyste zestawienie.

R

Darmowa sesja zdjęciowa nieruchomości.

Chcesz umówić bezpłatną wycenę?

—  WYKOŃCZENIA  —

Etapy procesu

01

Spotkanie i omówienie szczegółowych potrzeb klienta

02

Podpisanie umowy realizacyjnej

03

Sprawdzenie nieruchomości / odbiór od dewelopera

04

Konsultacja z architektem

05

Dobór materiałów

06

Projekt wykonawczy

07

Wykonanie prac wykończeniowych

02

Podpisanie umowy realizacyjnej

04

Konsultacja z architektem

06

Projekt wykonawczy

08

Odbiór wykończonego mieszkania

08

Odbiór wykończonego mieszkania

FOI INTERIORS

Najwyższa jakość wykonania

Kompleksowa usługa

Gwarancja Jakości

Oszczędność czasu

Stały budżet

36 miesięcy gwarancji

Wykończenia domów FOI INTERIORS

Usługa wykończenia domów FOI INTERIORS to kompleksowe podejście do aranżacji wnętrz, które obejmuje wielobranżowy projekt, dobór najlepszych materiałów oraz najwyższą jakość wykonania prac.

W ramach naszej usługi oferujemy naszym klientom szeroki wybór opcji, które umożliwiają spersonalizowanie przestrzeni mieszkalnej. Pracujemy z doświadczonymi projektantami wnętrz, którzy pomogą Państwu w stworzeniu idealnego projektu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Zapewniamy dobór najlepszych materiałów, aby zrealizować wizję naszych klientów i stworzyć trwałe i estetyczne wnętrza. Nasze prace wykonujemy z najwyższą jakością, dzięki czemu gwarantujemy trwałość i zadowolenie z wykonanych prac.

Oferujemy 36-miesięczną gwarancję na wykonane prace, co pozwala naszym klientom cieszyć się swoim nowym domem bez stresu o ewentualne usterki lub problemy z wykonaniem. Dzięki naszej usłudze klienci otrzymują nowoczesne i funkcjonalne wnętrza, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zamów u nas wykończenie domów lub usługi remontowe w Warszawie. Realizujemy zarówno remonty, jak i wykończenia mieszkań, apartamentów i innych wnętrz – mieszkalnych oraz użytkowych. Jeśli potrzebna Ci zaufana firma remontowa, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pod naszą opieką remont i wykończenie wnętrz przebiegną sprawnie, bez opóźnień za to z doskonałymi efektami! Zatrudnij zaufaną firmę remontową.

Przykładowe realizacje

Wykończenia domów w Warszawie – wyremontujemy każdą nieruchomość

Już tylko jeden końcowy etap dzieli Cię od zamieszkania w miejscu, które stanie się Twoją oazą, strefą komfortu, spełnieniem marzeń. Wykończenia domów w Warszawie nie są jednak ani łatwe, ani szybkie. Wynika to głównie z tego, że wymagają sporego zaangażowania czasu i energii, a trudno to zrobić, jednocześnie pracując, wychowując dzieci i zajmując się innymi obowiązkami. I właśnie wtedy pojawiamy się my – ekipa FOI Interiors gotowa podjąć się wyzwania, jakim jest wykończenie domu ze stanu surowego zamkniętego, do stanu nadającego się do zamieszkania.

Tzw. oferta wykończenia domu pod klucz to nasza propozycja dla wszystkich, którzy szukają sprawnych, godnych zaufania fachowców i chcą powierzyć im swoją inwestycję. Jesteśmy gotowi, aby najpierw wysłuchać Cię, potem stworzyć projekt i wreszcie – zrealizować go z najwyższą starannością.

Zleć nam kompleksowy remont domu – Warszawa i okolice

Nie musisz już tracić czasu na szukanie kilku ekip i ustalanie harmonogramu ich prac. Teraz kompleksowy remont domu w Warszawie przeprowadzi dla Ciebie firma FOI Interiors. Jesteśmy głównym wykonawcą tego typu inwestycji i poprowadzimy proces wykończenia domów jednorodzinnych od początku do samego końca. Oddając Ci klucze będziemy mieli poczucie dobrze spełnionego obowiązki i wierzymy, że będziesz szczęśliwy z efektów tej współpracy.

Co obejmuje nasza usługa wykończenia domów? To wszystkie czynności związane z zamianą pustych ścian i gołych podłóg, w przytulne i komfortowe przestrzenie. Szczegóły zakres prac zależy od tego, który pakiet wykończenia domu wybierzesz.

Wybierz komfort i wykończenie domu pod klucz z FOI Interiors

Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli nowo odebranych nieruchomości. Podejmujemy się także wykończenia domu drewnianego wewnątrz, jak i szeregówek, bliźniaków, domów murowanych wolnostojących. Bez względu na technologię budowlaną, metraż i układ wnętrz, jesteśmy do Twojej dyspozycji!