— NASZE PAKIETY  —

Wybierz najlepszy pakiet z naszej oferty

Pakiet Standard

Pakiet Standard przeznaczony jest dla osób chcących wykończyć swoje mieszkanie w korzystnej cenie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości materiałów i usług.

od 1400 zł/m2

Pakiet Classic

Rozwiązanie to zawiera wszystkie elementy zawarte w pakiecie Standard oraz dodatkowo zapewniamy dobór elementów oświetlenia z uwzględnieniem hurtowych rabatów.

od 1800 zł/m2

Pakiet Premium

Pakiet Premium jest to rozwiązanie przeznaczone dla klientów, których priorytetem jest szeroki wachlarz możliwości dotyczący wyboru poszczególnych elementów wyposażenia.

od 2100 zł/m2

— PORÓWNANIE PAKIETÓW  —

Wybierz to co jest ci niezbędne

WordPress Responsive Table
WordPress Responsive Table
WordPress Responsive Table
WordPress Responsive Table
WordPress Responsive Table

— WYRAŹ SIEBIE  —

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, zamów pakiet szyty na miarę

Pakiet Indywidualny

Jeżeli szukasz wyjątkowego rozwiązania dla siebie to ten pakiet będzie dla Ciebie idealny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, korzystając z materiałów najwyższej jakości oraz wykańczając wnętrze niecodziennymi technikami.

Pakiety wykończeniowe mieszkań w Warszawie – wybierz wariant najlepszy dla siebie

Przeprowadzka do mieszkania, na które czekasz być może od wielu miesięcy, to upragniony moment w Twoim życiu. Czasem, zmęczony już tym oczekiwaniem, niepewnością, po odbiorze nieruchomości chcesz jak najszybciej w niej zamieszkać, nie martwiąc się remontami i wykończeniem wnętrz. To właśnie ten etap jest dla wielu osób najbardziej męczący i uciążliwy. Ale nie dla naszych klientów! Osoby, które zdecydowały się na współpracę z FOI Interiors w zakresie remontu i wybrały swój pakiet wykończeniowy, mogły cieszyć się nowym mieszkaniem czy domem znacznie szybciej niż pozostali. Uniknęli wielogodzinnych narad, amatorskich projektów, jeżdżenia po sklepach, szukania i koordynowania różnych podwykonawców, zmartwień spowodowanych opóźnieniami i wielu innych kłopotów. Chcesz dołączyć do tego grona? Skontaktuj się z nami i poznaj dostępną ofertę. Chętnie Ci ją przedstawimy, opisując krok po kroku dostępne pakiety wykończeniowe mieszkań w Warszawie.

Dostępne pakiety wykończeniowe Warszawa – standard, classic i premium

Mamy świadomość tego, że zróżnicowane są potrzeby naszych klientów, jak również budżety przewidziane na poszczególne realizacje. Dlatego nie narzucamy jednego pakietu wykończeniowego, lecz dajemy możliwość skorzystania z trzech podstawowych wariantów:

  • Pakiet wykończeniowy Standard – to oferta zoptymalizowana pod kątem cenowym, w ramach której wykonamy dla Ciebie podstawowe prace wykończeniowe.
  • Pakiet wykończeniowy Classic – to oferta stworzona dla osób, które szukają dodatkowych usług do pakietu podstawowego.
  • Pakiet wykończeniowy Premium – zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów, którzy w ramach oferty otrzymają kilka wariantów wykończenia wnętrz wraz z kompleksowymi usługami (zakres do indywidualnego ustalenia).

Powyższe to jeszcze za mało? Jesteśmy gotowi, aby podjąć się każdego wyzwania, dlatego zachęcamy do zapoznania się z indywidualną ofertą pakietu pod klucz.

Zapytaj o indywidualne pakiety pod klucz – remonty pod klucz Warszawa

Masz większe potrzeby? Twój pomysł jest kreatywny, a do jego wykonania potrzeba nieszablonowego, indywidualnego podejścia? To coś dla nas! Sprawdź pakiety pod klucz – w Warszawie cieszące się dużą popularnością ze względu na kompleksowość czynności, które obejmują. Gotowy, aby zamieszkać inaczej, tak jak lubisz. Zleć nam fotorealistyczną wizualizację i pozwól, że wesprzemy Cię w Twojej przygodzie życia!

Zamów swój pakiet wykończeniowy w Warszawie – zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami każdego pakietu wykończeniowego. Pierwsza rozmowa czy spotkanie będą okazją do dokładniejszego poznania Twoich potrzeb – na pewno znajdziemy na nie odpowiedzi, a to, co Ci zaproponujemy spełni oczekiwania. Bez względu na zakres prac, każdą czynność wykonamy terminowo i z należytą starannością!